RC METAL YÜZEY İŞLEME

İnox Satinaj İşlemleri

İnox Satinaj İşlemleri

Paslanma ve küflenme eğilimine sahip olan metal yüzeyler için İnox Satinaj İşlemleri uygulanır. Bu işlem her metalin ihtiyaç duyacağı bir işlemdir. İnox ile kaplanmış olan ürünler, paslanmaya, aşınmaya, yıpranmaya karşı dayanıklı ürünlerdir. 

Paslanmaz çeliğin pürüzsüz yüzeye sahip hale gelmesini sağlar. İnox satinaj işlemleri ile gerçek çelik metali görseli sağlanırken aynı zamanda orijinal yapıya sahip olan ürünler ortaya çıkar. Bu işlem ile çelik metalinin parlaklığı yok edilirken çelik metali mat bir görsele sahip hale gelir.

İnox Satinaj İşlemleri Yapılışı

Metal ürünlerin bir kısmının parlak ve canlı görünmesi gerekirken bazı metallerin ise mat görünüm taşıması istenir. Bu işlem İnox Satinaj İşlemleri sayesinde oluşur.

  • Paslanmaya,
  • Aşınmaya,
  • Yıpranmaya

Dayanıklı malzemelerin oluşması için bu işlem verimli bir tekniktir. Görsel anlamda daha klas bir görünüm bu işlem ile sağlanacaktır. Satinaj işlemleri ile çelik metali çarpmaya ve çizilmeye karşı da korunmuş olacaktır.

İnox Satinaj İşlemleri Uygulaması Yapan Yer

Fabrika, üretim atölyesi ve diğer metal sanayi alanında yaptığınız çalışmalarda İnox Satinaj İşlemleri hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız https://www.rcmetaly.com/  linkinden bilgi edinebilirsiniz. Çelikten üretilmiş olan eşya, mamul, yarı mamul ve tüm parçaları inox satinaj işlemi yaptırabilirsiniz.  Çelik metalini çok daha farklı bir görsele dönüştüren bu işlem ile çeliği farklı bir görselde kullanabilirsiniz. Siteye ulaşarak inox satinaj hizmetleri alabilirsiniz.