BORU-PROFİL POLİSAJ

BORU-PROFİL POLİSAJ

Metal sanayi alanında en çok kullanım sağlanan ürünler boru ve profil gibi ürünlerdir. Özellikle dekor amacıyla kullanılan bu ürünlerde ortaya çıkan eskime ve deforme olmalar Boru-Profil Polisaj işlemi ile yok edilebiliyor. Bu işlemin alınması daha az maliyetle ürünleri parlatmayı ve daha canlı hale gelmesini sağlıyor. Aynı zamanda ürünler yenilenmiş hale geliyor.

Boru-Profil Polisaj İşlemi

Boru ve profilleri parlak hale getirmek için Boru-Profil Polisaj işlemi yapılıyor. Bu işlem sonrasında borular ve profiller yeni hale gelirken özel bir parlaklık kazanıyor. Aynı zamanda deforme olma, çizik, matlık ve pas gibi kötü görünümleri yok etmek mümkün oluyor. Bu işlemin uygulanması ile

  • Metalden yapılmış ürünlerin deforme olması durumunda hemen atılması gerekmiyor
  • Uygun fiyatla metal ürünlerde parlama oluşuyor,
  • Metal sağlam olmasına rağmen dış yüzeyi bakımsız diye görselliğini kaybetmiş olan ürün yeniden kazanılabiliyor.

Bu işlemler metallerin parlaklığını yeniden kazanmasını sağlarken aynı zamanda uzun süre kalıcı ve dayanıklı yapıya sahip olarak bu parlaklık korunmuş oluyor.

Boru-Profil Polisaj İşlemleri

Dekorasyon çalışmalarınızda, inşa alanlarınızda ve farklı üretim alanlarınızda Boru-Profil Polisaj hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız https://www.rcmetaly.com/ linkini inceleyebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz boru ve profillerin çok daha yeni ve bakımlı görünmesi için siteden hizmet alabilirsiniz. Boru ve profilleri parlak, canlı ve matlıktan uzak bir görünüme sahip hale getirebilirsiniz.